Contact

Onze contactgegevens:

D&D ICT Solutions
Oostjachtpark 6A
9100 Sint-Niklaas
Tel.: 03/780.20.29
E-mail: info@ddict.be
BTW BE 0439.010.617

Persoonlijke e-mailadressen:
Benny Rossaer (info & sales): benny@ddict.be
Help & Support: support@ddict.be
Jan Van Osselaer: jan@ddict.be
Luc Somers: luc@ddict.be
Tim Van Caubergh: tim@ddict.be
Kenneth Budts: kenneth@ddict.be
Steve Stuer: steve@ddict.be

Openingsuren:
Maandag tot vrijdag,
van 9u tot 12u30 en van 13u30 tot 17u30
Vrijdag tot 17u.

Bankgegevens:
KBC Bank - BE75 4157 0475 7151 - BIC: KREDBEBB
Fortis Bank - BE93 2930 2021 6067 - BIC: GEBABEBB
ING Bank - BE51 3930 2072 6262 - BIC: BBRUBEBB

Corporate website: www.dddistribution.be
End-user Marketing: www.compudeals.be


Grotere kaart weergeven
 
D&D ICT Solutions | Oostjachtpark 6A, 9100 Sint-Niklaas | Tel.: 03/780.20.29 | E-mail: info@ddict.be | BTW BE 0439.010.617
Openingsuren: Ma tot vrij: 9u tot 12u30 en 13u30 tot 17u30. Vrijdag tot 17u.